Prodlužování vlasů Great Lengths

GREAT LENGTHS - Špička na světovém trhu v prodlužování a zhuštování vlasů

Zakladatel David Gold vytvořil systém prodlužování vlasů. V roce 1991 vyvinul a patentoval metodu, kterou si oblíbily ženy na celém světě. Vždy je požíván 100% přírodní lidský vlas té nejvyšší kvality.

Zvláštní důraz je vždy kladen na výběr a zpacování vlasů, následná impregnace, ruční třídění po směru růstu vlasu (tím je zajištěno že nedochází k zauzlíčkování a cuchání vlasů). Vlasy jsou vždy Indické, mají pevnou lesklou strukturu a minimální třepivost konců, takže jsou velmi krásné a přirozené i po několika obnovách.

Keratin spojující vlasy obsahuje řetězec polymerů mající molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům. Spoje jsou minimálně viditelné a nijak nezatěžují naše vlasy. Jednou z největších výhod metody GREAT LENGTHS proti konkurenci je nulová chybnost při aplikaci. Díky tomu máme dokonalý spoj, který nesjíždí, vlasy se nevyčesávají a celkový vzhled je velmi přirozený.

Nová metoda prodlužování vlasů Great Lengths je světová špička

 • je vhodná pro všechny typy vlasů, opravdu všechny
 • používá přírodní vlasy, které jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení
 • vytváří vlasové prameny se stejnou orientací struktury vlasů
 • vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům
 • vlasy je možné upravovat standardním způsobem, včetně barvení, častého mytí, foukání i žehlení

Klientkám zaručuji, že s prodlužováním vlasů Great Lengths

 • prodloužené vlasy budou krásné, dlouhé a husté
 • spoje nebudou viditelné
 • vlasy se nebudou zacuchávat
 • vlastní vlasy zůstanou nepoškozené
 • vlasy lze dále melírovat, barvit, natáčet, foukat i opatrně žehlit

Čtyři převratné přístupy Davida Golda, kterými z metody Great Lengths udělal Rolls Royce v prodlužování vlasů

 • Použití vlasových pramenů pouze té nejvyšší kvality.
  Zatímco standardní metody používají pro prodlužování vlasy evropské nebo asijské, Great Lengths dováží vlasové prameny z indických chrámů. Výzkum totiž ukázal, že evropské a asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování. Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně, jsou krásné a lesklé po celé délce.
 • Pouze vlasy stříhané, nikoliv vyčesávané
  David Gold pečlivě hlídá, aby používané vlasy pro prodlužování byly stříhány. Při použití vyčesávaných vlasů se totiž do vlasových pramenů kladou jednotlivé vlasy bez ohledu na orientaci vlasové struktury. Vlasy se pak zacuchávají a znehodnocují vzhled střihu i účesu.
 • Vlasy se neodbarvují, ale pigmentují
  Zatímco standardní metody používají nešetrného odbarvování, při metodě Great Lengths jsou vlasy nejprve šetrně zbaveny pigmentu a následně pigmentovány do požadovaného odstínu. Technologicky i časově náročný postup je velmi šetrný k vlasové struktuře, vlasy i po pigmentaci zůstávají přirozeně lesklé a krásné.
 • Revoluční způsob
  - napojení vlasů pomocí keratinu. Keratin je základní stavební prvek každého vlasu. Napojení keratinem je tak mnohem lepší – samotné napojení reaguje na vnější vlivy stejně jako vlasy – zůstává pružné. Jiné typy napojení způsobují, že při častějším mytí nebo fénování vlasové pramínky ze spojů vypadávají. Patentovaný způsob napojení keratinem zaručuje, že prodloužené vlasy budou husté a krásné mnohem déle. A navíc spoje nejsou vůbec vidět – lze je totiž přizpůsobit konkrétnímu odstínu Vašich vlasů.

Pět jednoduchých kroků k vlasům, o kterých jste vždy snila

 • Bezplatná konzultace
  Vyslechneme si Vaše přání, prohlédneme si spolu fotografie, poradíme Vám správný odstín a délku vlasů a jak o prodloužené vlasy pečovat. U šálku kávy Vám také odpovíme na všechny Vaše dotazy. Bezplatná konzultace.
 • Prodlužování vlasů
  Samotná aplikace trvá přibližně 2 hodiny. Metodu Great Lengths smějí provádět jen certifikovaní partneři, jejichž personál prochází systémem školení, aby výsledky prodlužování byly naprosto dokonalé. Na jedno prodloužení používáme 70–120 pramenů zvoleného odstínu.
 • Střih a úprava vlasů
  Na závěr vlasy upravíme do požadovaného tvaru – můžete si zvolit jakýkoliv účes. Budete-li chtít, rádi Vám tvar střihu doporučíme podle Vaší typologie. Prodloužené vlas je dokonce možné ihned melírovat nebo podbarvovat.
 • Krásné dlouhé vlasy
  Posledním krokem už je jen to, abyste si své krásné, dlouhé a husté vlasy prohlédla v zrcadle a s dokonalým účesem a střihem vyšla s novým sebevědomím do ulic. Zhruba po 5 měsících Vás rádi opět přivítáme v salonu a vlasy „posuneme“. Obnovení prodloužených vlasů je pro dlouhotrvající efekt velmi důležitý.
 • Objednejte se na telefonu +420 776 499 993.

Prezentace společnosti Great Lengths

Certifikát

PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠTOVÁNI VLASŮ

METODA 1: GL 3200 Machine

Tento velmi oblíbený přístroj se stal uznávaným standartem. Aplikátor je nahříván na jedné straně a jeho teplota se rovná teploty kulmy. To umožní snadné zpracování spoje s vašimi vlasy. Výsledkem je čistá práce, neznatelný spoj, který můžete kartáčovat a vlasy upravovat jako obvykle.

METODA 2 - NOVINKA:
ULTRASONIC 5000 Machine

Tento přístroj využívá metodu na bázi studené fúze bez tepla. Vlasové prameny jsou připojovány pomocí ULTRAZVUKOVYCH vibrací. Ultasonic 5000 produkuje takové spoje jako by pramínky vlasů vyrůstaly přímo z vašich vlasů. Je vhodný i pro jemné a řídké vlasy. Vlasy takto prodloužené vyžadují mimimální denní udržbu. Neničí vaše vlasy.

Bezplatná konzultace

Přijdte se informovat, poradit a dozvědět se více osobně. Ráda Vám na vše odpovím. Ke každému novému prodloužení vlasů obdržíte speciální hřeben. Také si můžete zde zakoupit vlasovou kosmetiku, která je vhodná na prodloužené vlasy. Ukázka účesů na straně: Fotogalerie »

Chcete mit krásné,dlouhé a husté vlasy?

Absolutní špička - metoda GREAT LENGTHS známá po celém světě je založena na jemné technice modulovaní. Místo, kde dochazí ke spojení pramínků nových vlasů s Vašimi vlasy vytváří dokonalý spoj pomocí speciálního aplikátoru. Spoj obsahuje řetězec polymeru, mající molekulární strukturu podobnou lidským vlasům. Spoj je možné kdykoli odstranit. Používají se pouze chrámové indické vlasy, holené u lebky - lesk, pevnost, pružnost po celé délce, mikronová tlouštka je po celé délce vlasu, možno třikrát obnovit. Vlasy jsou vždy po směru růstu. Vlasy jsou depigmentovány 25 dní (ne barvené a ne sycené silikonem), jsou vyčištěny do hloubky ultrazvukem. Následně se navrací do vlasu pigment (trvalá chemická barva, která se nikdy navymívá) následuje regenerace = kompletní uzavření vlasu.

Vše je ruční práce. Vlasy jsou vhodné k dlouhodobému používání - nošení. Celá procedura prodlužování vlasů či zhušťování trvá přibližně 1-4hodiny podle počtu pramenů. Minimální délka Vašich vlasů před aplikací musí být 8 cm. Vlasy se dají upravovat jakýmkoli způsobem dle Vaší náročnosti - opatrně žehlit, natáčet, barvit či melírovat. Výhoda prodloužených vlasů je, že drží upravené lépe než Vaše vlastní.

KONTAKTY

Kadeřnictví Valentino Beroun
Pražská 108
Beroun - Závodí 266 01

Monika Macháčová
tel: +420 776 499 993
mondourek1@centrum.cz

PRACOVNÍ DOBA

Jen na objednání

KDE NÁS NAJDETE

Parkování zdarma v areálu budovy


Zvětšit mapu Kadeřnictví Valentino budova

Kadeřnictví Valentino